a
Close

O Firmie

Współpraca z liderem na rynku LPG

Od wielu lat nasza firma współpracuje z liderami na runku autogazu, firmą LANDI RENZO POLSKA, LOVATO,BRC, PRINS

Jako autoryzowany i partnerski warsztat marki Landi renzo polska, możemy zagwarantować naszym klientom usługi oraz produkty najwyższej jakości, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów
Nasza firma cieszy się ogromnym zaufaniem klientów od 2010r ponad 7 lat gdyż do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie i profesjonalnie.

Zaufanie

Nasza firma cieszy się ogromnym zaufaniem klientów od 2010r gdyż do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie i profesjonalnie.

Historia z auto Auto -Gaz zaczęła się w 2007r w innym warsztacie gdzie determinacją oraz ciężką pracą i współpracą z producentami instalacji gazowych zdobywałem wiedzę jako GŁÓWNY SERWISANT- MONTER INSTALACJI LPG.

Montażem instalacji gazowych pod swoim logiem AUTO GAZ DATEX rozpocząłem w 2010 roku.Od samego początku zajmujemy się montażem oraz serwisem instalacji LPG .
Dzięki zdobytym doświadczeniom i poszerzaniu kwalifikacji poprzez liczne kursy i szkolenia (poparte certyfikatami), usługi świadczone w naszej firmie są na bardzo wysokim poziomie. Naszym atutem są konkurencyjne ceny, dbanie o każdy szczegół jak i solidne wykonanie instalacji, aby nasz klient był zawsze zadowolony.

Montaż oraz instalacje gazowe jest techniką prężnie rozwijającą się na całym świecie, ze względu na ciągły postęp technologiczny. Dlatego nasza firma korzysta z nowoczesnych i praktycznych rozwiązań systemów gazowych do różnorodnych zastosowań w samochodach z silnikiem benzynowym wolnossącym , turbodoładowanym , fsi oraz diesel.

– Świadectwo homologacji na zbiornik LPG
– Fakturę
– książkę gwarancyjną
– Gwarancja na minimum 2 lata bez limitu km.